flask-admin - en to pl_PL translation catalogue (108 entries)

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Cli: Invalid command.
pl_PL: Cli: Nieprawidłowe polecenie.

en: File to upload
pl_PL: Plik do wgrania

en: File required.
pl_PL: Plik wymagany.

en: Invalid file type.
pl_PL: Nieprawidłowy typ pliku.

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Invalid name
pl_PL: Nieprawidłowa nazwa

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: File "%(name)s" already exists.
pl_PL: Plik "%(name)s" już istnieje.

en: Permission denied.
pl_PL: Odmowa uprawnień.

en: File uploading is disabled.
pl_PL: Wgrywanie plików jest wyłączone.

en: Successfully saved file: %(name)s
pl_PL: Plik zapisany pomyślnie: %(name)s

en: Failed to save file: %(error)s
pl_PL: Nie można zapisać pliku: %(error)s

en: Upload File
pl_PL: Prześlij plik

en: Directory creation is disabled.
pl_PL: Tworzenie katalogu jest wyłączona.

en: Successfully created directory: %(directory)s
pl_PL: Katalog utworzony pomyślnie: %(directory)s

en: Failed to create directory: %(error)s
pl_PL: Nie można utworzyć katalogu: %(error)s

en: Create Directory
pl_PL: Utwórz katalog

en: Deletion is disabled.
pl_PL: Usunięcie jest wyłączona.

en: Directory deletion is disabled.
pl_PL: Usunięcie katalogu jest wyłączona.

en: Directory "%(path)s" was successfully deleted.
pl_PL: Katalog "%(path)s" zostało pomyślnie usunięte.

en: Failed to delete directory: %(error)s
pl_PL: Nie można usunąć katalog: %(error)s

en: File "%(name)s" was successfully deleted.
pl_PL: Pomyślnie usunięto plik "%(name)s".

en: Failed to delete file: %(name)s
pl_PL: Nie można usunąć pliku: %(name)s

en: Renaming is disabled.
pl_PL: Zmiana nazwy jest wyłączona.

en: Path does not exist.
pl_PL: Ścieżka nie istnieje.

en: Successfully renamed "%(src)s" to "%(dst)s"
pl_PL: Pomyślnie zmieniono nazwę "%(src)s" na "%(dst)s"

en: Failed to rename: %(error)s
pl_PL: Nie udało się zmienić nazwy: %(error)s

en: Rename %(name)s
pl_PL: Zmień nazwę %(name)s

en: Error saving changes to %(name)s.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas zapisywania zmian na %(name)s.

en: Changes to %(name)s saved successfully.
pl_PL: Zmiany %(name)s zapisane pomyślnie.

en: Error reading %(name)s.
pl_PL: Błąd odczytu %(name)s.

en: Unexpected error while reading from %(name)s
pl_PL: Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas odczytu z %(name)s

en: Cannot edit %(name)s.
pl_PL: Nie można edytować %(name)s.

en: Editing %(path)s
pl_PL: Edycja %(path)s

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Are you sure you want to delete these files?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć te pliki?

en: File deletion is disabled.
pl_PL: Usuwanie pliku jest wyłączone.

en: Edit
pl_PL: Edycja

en: Cannot operate on non empty directories
pl_PL: Nie może operować na niepustych katalogach

en: equals
pl_PL: jest równe

en: not equal
pl_PL: nie równe

en: contains
pl_PL: zawiera

en: not contains
pl_PL: nie zawiera

en: greater than
pl_PL: większe niż

en: smaller than
pl_PL: mniejsze niż

en: empty
pl_PL: puste

en: in list
pl_PL: na liście

en: not in list
pl_PL: nie na liście

en: not between
pl_PL: nie pomiędzy

en: Failed to get model. %(error)s
pl_PL: Nie udało się uzyskać modelu. %(error)s

en: Failed to create record. %(error)s
pl_PL: Nie udało się utworzyć rekordu. %(error)s

en: Failed to update record. %(error)s
pl_PL: Nie udało się zaktualizować rekordu. %(error)s

en: Failed to delete record. %(error)s
pl_PL: Nie można usunąć rekordu. %(error)s

en: Are you sure you want to delete selected records?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć zaznaczone rekordy?

en: Record was successfully deleted. | %(count)s records were successfully deleted.
pl_PL[0]: Rekord został pomyślnie usunięty.
pl_PL[1]: %(count)s rekordy zostały pomyślnie usunięte.
pl_PL[2]: %(count)s rekordy zostały pomyślnie usunięte.

en: Failed to delete records. %(error)s
pl_PL: Nie można usunąć rekordów. %(error)s

en: Not a valid choice
pl_PL: Nieprawidłowy wybór

en: Key
pl_PL: Klucz

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Already exists.
pl_PL: Już istnieje.

en: At least %(num)d item is required | At least %(num)d items are required
pl_PL[0]: Przynajmniej %(num)d element jest wymagany
pl_PL[1]: Przynajmniej %(num)d elementy są wymagane
pl_PL[2]: Przynajmniej %(num)d elementów jest wymaganych

en: Integrity error. %(message)s
pl_PL: Błąd integralności. %(message)s

en: Invalid time format
pl_PL: Nieprawidłowy format czasu

en: Invalid Choice: could not coerce
pl_PL: Nieprawidłowy wybór: nie można zmusić

en: Invalid JSON
pl_PL: Nieprawidłowy JSON

en: Invalid file extension
pl_PL: Nieprawidłowe rozszerzenie pliku

en: File "%s" already exists.
pl_PL: Plik "%s" już istnieje.

en: There are no items in the table.
pl_PL: Nie istnieją pozycje w tabeli.

en: Invalid Filter Value: %(value)s
pl_PL: Nieprawidłowa wartość filtru: %(value)s

en: Record was successfully created.
pl_PL: Rekord został utworzony pomyślnie.

en: Record does not exist.
pl_PL: Rekord nie istnieje.

en: Record was successfully saved.
pl_PL: Rekord został pomyślnie zapisany.

en: Tablib dependency not installed.
pl_PL: Zależność Tablib nie zainstalowana.

en: Export type "%(type)s not supported.
pl_PL: Niewspierany typ eksportowy "%(type)s.

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: between
pl_PL: pomiędzy

en: View Record
pl_PL: Zobacz rekord

en: Edit Record
pl_PL: Edytuj Rekord

en: With selected
pl_PL: Z wybranych

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Save and Add Another
pl_PL: Zapisz i dodaj kolejny

en: Save and Continue Editing
pl_PL: Zapisz i kontynuuj edycję

en: Root
pl_PL: Korzeń

en: Sort by %(name)s
pl_PL: Sortuj według %(name)s

en: Rename File
pl_PL: Zmień nazwę pliku

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\' recursively?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć rekursywnie \'%(name)s\'?

en: Are you sure you want to delete \'%(name)s\'?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć \'%(name)s\'?

en: Please select at least one file.
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden plik.

en: List
pl_PL: Lista

en: Create
pl_PL: Tworzenie

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Delete?
pl_PL: Usunąć?

en: New
pl_PL: Nowy

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add Filter
pl_PL: Dodaj filtr

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Reset Filters
pl_PL: Zresetuj filtry

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Create New Record
pl_PL: Utwórz nowy rekord

en: Select all records
pl_PL: Zaznacz wszystkie rekordy

en: Select record
pl_PL: Zaznacz rekord

en: Please select at least one record.
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden rekord.

en: Are you sure you want to delete this record?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten rekord?
